Kilitli parke taş fiyatları

Kilitli parke taşları ile garaj, otopark, yürüyüş yolu, park, yol , kaldırım gibi alanlarda kullanılır. Kilitli parke taşları diğer zemin taşlarına göre daha yaygın ve maliyeti uygundur. Kilitli parke taşları ile  her türlü arazi şartlarına uygun bir zemin taşıdır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

0532 351 22 92

kilitliparke-ankara kilitli-parke-ustasi kilit-tasi-adana-kilit-tasi_03

 

 

Bahçe çitleri fiyatları ankara

Bahçe çitleri ile istediğiniz yeri istediğiniz yüksekliklerde ve istediğiniz uzunlukta yaptıra bilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ölçülerde kapıda yaptıra bilirsiniz. İster raylı kapı, isterseniz sürgülü kapı, iki taraflı açılır garaj kapıları yaptıra bilirsiniz. Bahçe çitleri ile arazinizi daha güvenli ve daha estetik hale getire bilirsiniz. Bahçe çitleri fiyatları ve bahçe çiti uygulamasından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz hemen.

0532 351 22 92 

 

Ankara-bahçe-telleri-çiti-panel

Ankara bahçe çiti yapımı

Ankara bahçe çitleri ve bahçe çit uygulamaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bahçenize ve çevrenize estetik katarak ve düzgün bir işçilikle bahçe çitine sahip olabilirsiniz. Ankara ve diğer semtlerinde bahçe çiti uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe çitlerinin yanında istediğiniz boylarda bahçe kapıları da yaptıra bilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça uygun ve taksit imkanları..

 


0532 351 22 92 bahçe çit fiyatları ankara panel… paylaşan: ankaracevreduzenleme

Kilitli parke taş uygulaması

Kilit taşıpаrke kaldırımlarda fаzlа rastlayabileсeğimiz türlerdendir. Parkenіn yüzeysel olarak şekil verebilmeѕi açısından bu tür parkеlеr  kullanımı yаygın olmaktadır.

Bu yüzdеn çoğu kez sokaklarda kaldırımlarda ve otoрark girişlеrindе kullanılır. Otoраrk geliştirme kullanılmaѕının sebebi de bu tаşlаrın araç tekerleklerine mazarrat vermemesіdіr. Sizlerde evinizin оtорarkınıza yаdа işyerlerinin bu kilit parke kaldırım tаşlаrıylа kullanmaѕını istеrsеniz bizlеri arayabilirsiniz.   0532 351 22 92 Ankara içi aynı keşif ve uygulama yapılmaktadır.

 

products

Bahçe çevirme telleri fiyatı

Ankara ve geneli bahçe çit teli çevirme bahçe telleri fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe telleri uygulanacak zemin toprak ise en az toprağın altında 50 cm kalacak şekilde ve dip kısımları beton atılarak yapılmaktadır.

Duvar üstü yapılan uygulamalarda ise istediğiniz yüksekliklerde yapılmaktadır. Bahçe telleri galvaniz üstü toz boya ile yapılmaktadır. Kesinlikle paslanmaz ve kolay kolay bükülmez. Direkler 50×50 kutu profil ve galvaniz üstü toz boyadır.

Yaptığımız işler garantili olup ve keşif için ücret talep etmemekteyiz.. Daha fazla bilgi için 0532 351 22 92 Ankara/Ostim

 

Ankara-bahçe-telleri-çiti-panel

Bahçe çiti fiyatları ankara

Bahçe çitleri bir bölgeyi güvenlik altında tutmak ve dışarıdan gelecek her türlü zararlardan korumaktadır.Bahçe telleri ile istediğiniz yüksekliklerde ve uzunluklarda yaptırmak mümkündür. Bahçe telleri oldukça sağlam bir olmasının yanı sıra fiyatı’da diğer ürünlere bakılırsa oldukça uygundur. Bahçe çitleri, bahçe telleri, panel çit, panel teller hakkında daha fazla bilgi ve ankara içi keşif için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Ayrıca istediğiniz ölçülerde bahçe kapısı, garaj kapısı yapmaktayız.Bahçe tellerinizi bize yaptıran müşterilerimize bahçe kapılarını uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ankara-bahçe-telleri-çiti-panel

 

Bahçe telleri yapımı

İstediğiniz boylarda ve istediğiniz yere bahçe telleri yaptıra bilirsiniz. Bahçe telleri ister duvar üstüne isterseniz toprak zemine uygulama yapılabilir. Fiyatlarımız oldukça uygun ve ürünlerimiz kalitelidir. Bahçe tellerinin yanı sırasında bahçe kapıları’da yapmaktayız. İstediğiniz boyda ve ister otomatik ister manuel sürgülü kapı yapmaktayız…

 

y-direkli-ldirekli-panelçit

otomatik kapı

otomatik kapı

ferforje bahçe kapısı kapısı

ferforje bahçe kapısı kapısı

PANEL ÇİT SİSTEMLERİ ANKARA

ANKARA ve diğer çevrelerde bahçe çitleri ve panel çit sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Bahçe çitlerinin yanı sıra bahçe kapısı, garaj kapısı, ister normal kapı isterseniz otomatik kapı uygulamaları yapmaktayız. Ankara içerisinde istediğiniz ölçülerde ve boylarda kapı imalatı yapmaktayız. Ayrıca yerinde keşif  yapılabilir veya iletişim numarası ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

y-direkli-ldirekli-panelçit

Bahçe çitleri uygulamaları

Panel bahçe çitleri montajı ve fiyatı için firmamız ile görüşe bilirsiniz. Panel uygulamalarında istediğiniz boylarda mümkündür uzunluk istediğiniz kadar yapılmakta ister duvar üstü istenirse toprağa gömmeli’de yapılabilir. Y direk uygulamaları şeklinde uygulamalar ve 45 derece bükümlü direkler uygulamasını yapmaktayız.

 

45dereceli-panel-montaj-fiyat

y-direkli-ldirekli-panelçit

error: KOPYALAMAK YASAK