Bahçe bordürü ve kilitli parke

Babahce-borduru-kilitliparkehçe bordürü her türlü zemin şartlarına uygulanmaktadır. Bahçe zemin taşları ile daha dekoratif ve daha şık bir görünüm vermektedir. Bahçe bordürleri 50 lik ve 70 lik olarak beton dökümdür  gri ve kırmızı renkleri mevcuttur.

Bahçe bordürleri fiyat ve keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptıracağınız uygulamalarda garanti vermekteyiz.

 

Kilitli parke Dikmen

Kilitli parke ustası ankaraKilitli parke fiyatları ve  keşif için  bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kilitli parke uygulaması yapılmadan ilk öncelikle zemin şartları göz önüne alınmalıdır. Kilitli parke bütün arazi şartlarına göre uygulana bilir. Kilitli parke taşı ebatları ve kalınlıkları 6 cm x 20 cm ve 8 cm x 20 daha yaygındır otopark zeminlerinde kullanışlı ve oynak zeminlerde sıkıştırma yapıldıktan sonra uygulama yapmaktayız. Ayrıca kilitli parke  zeminlerinde beton atımı ve zemin için gereken çalışmaları ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Kilitli parke taş fiyat aralıkları ve uygulama için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

 

 

error: KOPYALAMAK YASAK