Ankara Desenli Bahçe Duvarı

Ankara’nın bir çok semtlerinde faaliyet gösteren desenli bahçe duvarı firması siz değerli müşterilerine farklı desen çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Çevre duvarı bahçenizin sınırlarını belirler ve sizi dışarıdan gelecek zararlardan korur bahçe duvarı istenilen yüksekliklerde yapılabilir.Düz sıradan beton görüntüsü mecbur kalmadan ve fazla maliyet çıkarmadan desenli bahçe duvarı çelik kalıplarımız ile daha hızlı ve daha ekonomik yapıya sahip olabilirsiniz. Kullanılacak demirleri duvarın yüksekliği belirler normal bir standart bahçe duvarının küpeşte dahil yükseliği 120cm olarak yapılmaktadır.Bunun için kullanılması gereken demir 8 mm 10 mm 12 mm dir. 120cm  yüksekliğindeki bir duvarın kolon yükseliği duvardan sonra 50 cm veya 100 cm yapılabilir. En az 6 metre aralıklarda kolonlar yapılmaktadır. Kolonlar yapılan duvarın hem sağlamlığını hemde görümün amaçlı düzgün ve güzel göstermektedir. Kolon içerisinde elektrik boruları beton atma esnasında yapılmaktadır her kolondan borular yapmaktayız.

İstinat duvarı; istenilen yükseklikte ve kalınlıkta yapılabilir. Duvarın yüksekliği demir donatısı değiştirmektedir 4 fi 6 fi 8 fi demir donatısı yapılır. temel kısmı radya temel veya etre şekilde yapılmaktadır. 15 cm dikme filizler aralıkları başlar en fazla genişlik 25 cm olmalıdır. istinat duvarı gibi işleriniz için gerekli firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Siz ‘de bahçenize ve evinize değer katmak  için düzgün bir uygulama ve bahçe duvarı yaptırmak için www.desenlibahceduvari.com sitesini inceleyip bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: KOPYALAMAK YASAK