Kilit taşı uygulaması ve Kilitli Parke taşı fiyatı

kilit-taşı-fiyatı-ankaraKilitli parke taşları ile neler yapılabilir ve kilit taşının özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bu yazımıza dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Kilitli parke taşı bina çevresi, Okul bahçesi, Site bahçesi, Yürüyüş yolları, Araç yolları, Otopark, Park ve yeşil alanların çevre düzenleme işlerinde oldukça geniş çaplı bir şekilde kullanılmaktadır. Kilit taşı görünüm ve sağlamlık açısından bir çok çeşide sahiptir Kilitli parke taşı zemin üzerine döşenmektedir. Kilitli parke taşları beton üzeri zemine döşenmesi her zaman daha iyi bir çözüm olmakta ve bunun yanı sıra daha sağlam bir yapıya sahip olmaktır. Kilitli parke taşı her zemin üzerine yapıla bilir ama bunun için işten anlayan bir ustayla veya mühendis ile Zemin etütleri yapılır o şekilde karar verilir. Örnek vermek gerekir ise; kilitli-parke-taşı-uygulaması-ankaraYıllardır kullanmakta olduğunuz otoparkınız var fakat bunun zemini toprak ve taşlar, mıcır, ile sıkıştırılmış şekilde kullanıyorsunuz. Bu zemin şartı biraz engebeli veya çukur şekilde burası için sıkıştırma işlemi yapılmalıdır. Bu işlem şu aşamadan geçerse verimli olur ilk öncelik zemin için kepçe ile düzgün bir alana sahip olana kadar düzler ve çukur olan yere dolgu malzemesi yanı mıcır, gelir ve bozuk alanları bununla doldurarak düzelir sonra kompaktör ile sıkıştırma gerçekleşir. Daha sonra kilit taşı döşenmesi için taşın altına baypass toz serilir , üzerine kilit taşı bir birine geçerek döşeme işleme yapılır. Kilit taşı fiyatları ise metre kare şeklide hesaplanır.

Kilitli parke taş uygulaması için,taş yapılacak alanda keşif yapılır. Kilit taşı yapımı Sincan,kilitli taş yapımı Sincan,kilitli parke taş yapımı Sincan ve Sincan kilitli parke taş döşeme ustası.Yenimahalle kilit taşı yapımı,Yenimahalle kilitli taş yapı,Yenimahalle kilitli parke taş yapımı ve kilitli parke taş döşeme ustası Yenimahalle.

 

error: KOPYALAMAK YASAK