Ankara Desenli Bahçe Duvarı

Ankara’nın bir çok semtlerinde faaliyet gösteren desenli bahçe duvarı firması siz değerli müşterilerine farklı desen çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Çevre duvarı bahçenizin sınırlarını belirler ve sizi dışarıdan gelecek zararlardan korur bahçe duvarı istenilen yüksekliklerde yapılabilir.Düz sıradan beton görüntüsü mecbur kalmadan ve fazla maliyet çıkarmadan desenli bahçe duvarı çelik kalıplarımız ile daha hızlı ve daha ekonomik yapıya sahip olabilirsiniz. Kullanılacak demirleri duvarın yüksekliği belirler normal bir standart bahçe duvarının küpeşte dahil yükseliği 120cm olarak yapılmaktadır.Bunun için kullanılması gereken demir 8 mm 10 mm 12 mm dir. 120cm  yüksekliğindeki bir duvarın kolon yükseliği duvardan sonra 50 cm veya 100 cm yapılabilir. En az 6 metre aralıklarda kolonlar yapılmaktadır. Kolonlar yapılan duvarın hem sağlamlığını hemde görümün amaçlı düzgün ve güzel göstermektedir. Kolon içerisinde elektrik boruları beton atma esnasında yapılmaktadır her kolondan borular yapmaktayız.

İstinat duvarı; istenilen yükseklikte ve kalınlıkta yapılabilir. Duvarın yüksekliği demir donatısı değiştirmektedir 4 fi 6 fi 8 fi demir donatısı yapılır. temel kısmı radya temel veya etre şekilde yapılmaktadır. 15 cm dikme filizler aralıkları başlar en fazla genişlik 25 cm olmalıdır. istinat duvarı gibi işleriniz için gerekli firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Siz ‘de bahçenize ve evinize değer katmak  için düzgün bir uygulama ve bahçe duvarı yaptırmak için www.desenlibahceduvari.com sitesini inceleyip bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Desenli Beton bahçe duvarı yapımı

Bahçenize ve evinize değer katmak sizin elinizde hem ekonomik hemde yapılışı daha hızlı ve pratik yaptığımız ve yapacağımız duvar işleri için uzun yıllar garanti vermekteyiz. Bahçe duvarı güvenliğinizi ve dışarıdan gelecek doğal afetlerden sizi kolay bir şekilde korumaktadır. Bahçe duvarı günümüzde göze daha güzel ve sağlıklı bir yapıya uygun fiyatla yaptıra bilir ve sahip olabilirsiniz.

 

beton-desenli-bahçe-duvarı

Desenli bahçe duvarı yapımı

Bahçe duvarı da artık düz perde betonla sabit bir duvar seçmek zorunda kalmayacaksınız. Bahçe duvarı da özel çelik kalıplarımız la daha estetik ve daha sağlam bir yapıya sahip olabilirsiniz. Bahçe duvarı kalıplarımız ile isteğiniz ölçülere göre ve istediğiniz desen ile duvarı yaptıra bilirsiniz. Modern desenli bahçe duvarı hem mülkünüze hemde çevrenize değer katmakta bahçe duvarı da yapılması gereken gerekli malzemeleri gerekli şekilde kullanıldıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamaksızın teslim alabilirsiniz.

 

villa-duvar-deseni

beton-bahçe-duvarı-kalıpları

duvar-deseni

5beton-druvar

duvar-deseni-ankara

error: KOPYALAMAK YASAK