Çim ekimi ve sulama sistemleri

Çim ekilme zamanı ilk bahar ve son bahardır ayıdır çim ilk bahardan son bahardan hiç bir şekilde toprağın kurumaması için  devamlı sulanması lazımdır.Çim için sulama sistemi yağmurlama sistemidir. El ile hortum ile sağlıklı bir çim sulaması olmaz çünkü suyun çime yavaş yavaş verilmesi lazım toprak emdikçe yeniden su verilmesi lazım bunu ancak otomatik sulama yağmurlama sulama sistemi ile yapabilirsiniz. Az su olduğu kadar çok su çim de sıkıntılara neden açabilir. Bunu için çim alanı yapılmadan önce otomatik sulama sistemi yapılmalıdır. Bu sistemi kurduğunuz takdirde hiç bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Bahçe toprağı serilmesi

cim_ekimi-ankaraAnkara bahçe düzenleme olarak edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak doğanın eşsiz güzelliklerini dört mevsim bahçenizde yaşatmak için peyzaj mimarlığının temel tasarım ilkeleri ışığında proje – uygulama – bahçe düzeleme çevre düzenleme – otomatik sulama – peyzaj – periyodik bakım – danışmanlık ve malzeme temini hizmetlerini bir bütünü olarak değerlendirerek hizmet vermekteyiz.
Ankarabahceduzenleme.com olarak proje çalışmalarımızı deneyimli proje ekibimizle doğru ihtiyaç analizi, etkili planlama ve yaratıcı tasarım süreçlerini başarıyla birleştirerek, estetik, fonksiyonellik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik gibi temel tasarım ilkelerinden yararlanarak oluşturuyoruz. Ankara bahçe düzenleme peyzaj ve çim ekimi ve otomatik çim sulama sistemleriyle hizmet vermekteyiz. Peyzaj uygulamasında çalışması nın önde gelen işlerinden biride toprağın verimliliği ve toprak analizidir.Toprağın peyzaj uygulanacak yere uygun bir halde serilmesi gerekir.Serilen toprak tesviye edildikten sonra çim ekimi için havalandırılır ve tırmıkla tekrar düzenlenir bilinmelidir ki bitkini hayatı toprak,su,ve havadır.Peyzaj için toprak ve bitkinin bir birine uygun olması gerekir ankara peyzaj çim ekimi, otomatik çim sulama, ankara otomatik sulama, ankara peyzaj, ve bahçe bakımı başlıca iş başlıklarımızdandır.

error: KOPYALAMAK YASAK