Bahçe düzenleme firmaları çayyolu

Bahçe ve çevre yürüme yollarında, otopark zeminlerinde, bina çevre düzenleme, işlerinde kullanılan bir tamamen betondan yapılan dekoratif taş çeşididir. Kilit taşı günümüzde oldukça tercih edilen ve kalınlıkları 8 cm ve 6 cm arasında değişmektedir.Kilit taşının bir çok modelleri mevcuttur ve bunların fiyatları modellerine göre değişir. Ayrıca kilit taşı otoparklara ve kaldırımlara desen uygulanıp yapılabilir ve kilit taşının kırımızı ve grisi mevcuttur.ankara-bahçe-düzenlemesi-yeniler

Zemine uygulanmadan önce zeminin kotu ve terazisi alınır. Bu işlemi uygulamanın yapılacak yerin büyüklüğü belirler.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ve bütün semtlerinde kilitli parke fiyatlarımız sabittir ve m2 (metrekare) bazında ölçülür . Kilitli parke yapılacak olan alanın kotu düzgün olmalıdır. Eğer uygulama yapılacak yer toprak zemin ilerde sorun çıkarta bilir. Bunun için daha sağlıklı bir yapı için ilk öncelikle silindir ve kompaktör ile zemin sıkıştırılır ve eğer bu aşama ile zemin sağlam olduğunu eminseniz uygulama yapılır.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için telefon ile iletişim kurmanız tavsiye ederiz.

Çayyolu bahçe düzenleme

Çayyolu bahçe düzenleme olarak edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak doğanın eşsiz güzelliklerini dört mevsim bahçenizde yaşatmak için peyzaj mimarlığının temel tasarım ilkeleri ışığında proje – uygulama – otomatik sulama -periyodik bakım – danışmanlık ve malzeme temini hizmetlerini bir bütünü olarak değerlendirerek hizmet vermekteyiz.

cats22

ankarabahceduzenleme.com olarak proje çalışmalarımızı deneyimli proje ekibimizle doğru ihtiyaç analizi, etkili planlama ve yaratıcı tasarım süreçlerini başarıyla birleştirerek, estetik, fonksiyonellik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik gibi temel tasarım ilkelerinden yararlanarak oluşturuyoruz.

error: KOPYALAMAK YASAK