Çevre düzenleme firması

Bahçe ve çevre yürüme yollarında, otopark zeminlerinde, bina çevre düzenleme, işlerinde kullanılan bir tamamen betondan yapılan dekoratif taş çeşididir. Kilit taşı günümüzde oldukça tercih edilen ve kalınlıkları 8 cm ve 6 cm arasında değişmektedir.Kilit taşının bir çok modelleri mevcuttur ve bunların fiyatları modellerine göre değişir. Ayrıca kilit taşı otoparklara ve kaldırımlara desen uygulanıp yapılabilir ve kilit taşının kırımızı ve grisi mevcuttur.ankara-bahçe-düzenlemesi-yeniler

Zemine uygulanmadan önce zeminin kotu ve terazisi alınır. Bu işlemi uygulamanın yapılacak yerin büyüklüğü belirler.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ve bütün semtlerinde kilitli parke fiyatlarımız sabittir ve m2 (metrekare) bazında ölçülür . Kilitli parke yapılacak olan alanın kotu düzgün olmalıdır. Eğer uygulama yapılacak yer toprak zemin ilerde sorun çıkarta bilir. Bunun için daha sağlıklı bir yapı için ilk öncelikle silindir ve kompaktör ile zemin sıkıştırılır ve eğer bu aşama ile zemin sağlam olduğunu eminseniz uygulama yapılır.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için telefon ile iletişim kurmanız tavsiye ederiz.

Ankara çevre düzenleme yapımı

Ankara ‘nın bütün semtlerinde bahçe düzenleme ve çevre düzenleme konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız çevre düzenleme konusunda sizin isteklerinize göre hizmet vermektedir. İşinde profesyonel ustalarımız ve kendini kanıtlamış ekip ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara’da çevre düzenlemesi yapan firmalar, ankara ‘da bahçe düzenlemesi ve çim ekim ustaları, ankara gölbaşı çevre düzenlemesi, ankara batıkent bahçe düzenleme işleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. 

error: KOPYALAMAK YASAK