Çim ekimi ve fiyatları

rulo-cim-3b

 

Çim ekiminde toprakdan önce toprağın alt yapısı çok önemlidir. Neden önemlidir Günümüzde çimlerin iyi verim vermemesinin en büyük sebebi toprağın drenajı olmamasıdır. iyi bir drenaj demek veya nasıl olmalı diyecek olursak su toprağın daha iyi emmesi ve yayılması gerekir. Bunu düzgün ve yerin konumuna göre uygulanması
lazım eğer düzgün bir şekilde olmazsa çim üzerinde göllenme meydana gelir. Bu gölleme olayı hava ile yaşayan mikroorganizmaları öldürür ve çimden verim alamazsınız. Köklerde çürüme meydana gelir ve günümüzde en çok yapılan hatalardan birisidir bu hata. ankarabahceduzenleme.com Bunun için Profesyonel ekibimiz le hizmet vermekteyiz..

ANKARA TAŞ DUVAR KİLİT PARKE ÇEVRE DÜZENİ

Ankara taş duvar ustalarımız, gölbaşı çevre düzenleme elemanlarımız, eryaman kilit parke işlerimizle yıllardan buyana sizlere hizmet vermeteyiz kaliteli hizmet anlayışıyla çoıktığımız bu yolda insanlığın rahatı için çalışmakta yapılan işleri minimum çevre rahatsızlığı ile sonlandırmayı hedeflemekteyiz. Ankara ilçelerinde; incek çelik kalıp işi,  çankaya otomatik sulama işi, elvankent,çevre düzenleme işi, çayyolu bahçe sulama işleri, eryaman çim ekimi işi  vb. işlerimize 3 yıl garantili işler yaptık  ve yaptığımız işlerden haz aldık, Ankara çevre düzenleme olarak kurulduğumuz ve hizmete başladığımız yıllardan bugüne sizlerle iç içeyiz, halkın ne istediğini biz iyi biliriz.

Çankaya bahçe sulama,çankaya çim ekim,çim sulama

Sevgili ankaralılır baharın gelmesiyle birlikte canlanan tabiat içimizi sıcacık bir duygu haline getirir betonlaşmış sehirlere inat ankara peyzaj ve ankara çim sulama ekibi olarak hizmet vermekteyiz.ankara genelinde tüm apartman ,villa,site gibi yerleşim yerlerini tabi bir güzellik kazanmasına olanaklar sağlamaktayız.ankaranın en güzel ilçelerinden biri olan çankaya da;çankaya peyzaj,çankaya bahçe sulama,çankaya çim ekim,çankaya çim sulama gibi bahçe düzenleme işlerini yapmaktayız.otomatik çim sulama veya otomatik bahçe sulama adı altında bahçelerinizin sağlıklı bir bakıma kavuşmasını sağlıyor.yine bir başka merkez ilçemiz yenimalle peyzaj,yenimahalle  çim ekimi,yenimahalle çim sulama,yeni mahalle bahçe sulama gibi yine yeni mahalle ye bağlı çayyolu çim ekimi,çayyolu bahçe sulama,çayyolu çim sulama,yine yenimelle batıkent çim ekimi,batıkent çim sulama,batıkent bahçe düzenleme gibi işler bizim faliyet alanlarımızdandır.
     değişik mimarisi ve güzel planlamanın en güzel örneklerinden olan keçi ören çim ekimi,keçi ören çim sulama,keçiören bahçe sulama gibi işlerniziçin bizi arayın.diğer merkez ilçeler ve semtlerdede yenikent çim ekimi,yenikent bahçe sulama,eryaman çim sulama,eryaman çim ekimi,eryaman bahçe sulamave bu saydığımız tüm semtlerde peyzaj çalışmaları için bizi arayın.peyzaj için ayrılmış bölgenin en iyi şekilde etüt edilip toprak analizine gere peyzaj çalıması yapılmalıdır.yapacağımız.tüm işler ekilen bitkilerin yeterli seviyeye gelene kadar kontürülümüz altında tutup sağlıklı ve güzel görünümlü tabiatla iç içe huzur içerisinde huzur bulacağınız bir bahçe için bize ulaşın yapılan işler garentilidir

error: KOPYALAMAK YASAK