Kilitli Parke taş Döşemesi

kilitli-parke-taşı-uygulaması-ankaraKilitli parke taşı mevcut alanı kolaylıkla ve estetik bir görümüne sahip olmaktadır. Kilitli parke taşı döşeme işlemi yapmadan önce nelere dikkat edilmeli ve nasıl bir yol izlenmeli onları paylaşacağız. Kilitli parke taşı işinde usta tercihi çok önemlidir ve kullanılacak taşın TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ tarafından kaydı olan firmaların taşlarını kullanmak önemlidir. Kilit taşı döşeme işleminden önce zemin düzgünlüğü ve zemine yapılacak olan paspayı düzgün bir şekilde yapılır ve sıkıştırılır. Bunun üzerine paypas tozu serilerek taş döşeme işlemi yapılır.

kilit-taşı-fiyatı-ankaraNeden bu kadar önemli ;  Normal sıradan bir üretilen kilitli parke taşın kalitesi düşük ve kısa süre içerisinde taş yüzeyinde sökülme ve kavlama oluşmakta bu ileride size büyük bir maliyet açabilir hem taşın sökülüp atılması ve yerine yeni taşın yapılması gibi bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için ehli düzgün bir firma tavsiye etmekteyiz.

Kilit taşı döşemesi yapan usta, kilitli parke taşı yapımı, kilit taşı döşeme, kilit taşı nasıl döşenir, ankara kilitli parke taş ustası için bizimle iletişime geçebilir bilgi alabilirsiniz.

error: KOPYALAMAK YASAK