Dekoratif zemin taşları yapımı

Bahçe ve çevre yürüme yollarında, otopark zeminlerinde, bina çevre düzenleme, işlerinde kullanılan bir tamamen betondan yapılan dekoratif taş çeşididir. Kilit taşı günümüzde oldukça tercih edilen ve kalınlıkları 8 cm ve 6 cm arasında değişmektedir.Kilit taşının bir çok modelleri mevcuttur ve bunların fiyatları modellerine göre değişir. Ayrıca kilit taşı otoparklara ve kaldırımlara desen uygulanıp yapılabilir ve kilit taşının kırımızı ve grisi mevcuttur.

Zemine uygulanmadan önce zeminin kotu ve terazisi alınır. Bu işlemi uygulamanın yapılacak yerin büyüklüğü belirler.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

zemin-dösemesi-otopark

Ankara kilitli parke

Günümüzde en çok tercih edilen taşları arasında birinci olan kilitli parke taşı Genellikle otopark bahçe düzenleme işlerinde kullanılır. fiyatları m2 olarak hesaplanır 1 m2 de 36 tane kilitli parke taşı vardır. Kilitli parke üretici firmalarda bir yerinde hesaplanır birde adres tesliminde hesaplanır. Kilitli parke taşı fiyatları yerine göre değişmektedir. Kilitli parke taşı paletlenmiş olarak alınır ve özel vinçli kamyon ile adrese teslim edilir. Damperli kamyonlardan yıkılarak yapılmaz parke taşı yıpranır ve çok fire verir Mutlaka vinci ile indirilmelidir. Ankara da kilitli parke taşı fiyatları öğrenmek almak ve uygulatmak için bizi araya bilirsiniz.

error: KOPYALAMAK YASAK