Ankara Laminat Parke Yapimi

Laminat parke bir zemin uygulaması dır evinizin iç dizayn için önemlidir. evinizde daha şık daha güzel görünüm   için laminat parke uygulaması yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilir bilgi alabilirisiniz. PROFESYONEL EKİPLERİMİZLE YAPTIĞIMIZ İŞLER YÜZDE YÜZ GARANTİLİ dır.


Ladin-laminat


Allegro-laminat-parke-


ıroko-laminat


Ceviz-rengi-laminat
BeyazMese-laminat
kiraz-rengi-laminat
meşe-kalin-laminat-parke
kayın-laminat
karaçam-laminat

çam-laminat

Kilitli parke taşı

Kilitli parke taşının otopark, kaldırım çalışmalarının zemin döşemelerinin yürüme yollarının  ve benzeri alanların vazgeçilmez zemin döşeme taşıdır.
 Kilitli parke taşı uygulaması gerçekleştirilen bir mülkün dış görünümü güzelleşir ve sağlam bir yapı olur.
 kilitli parke taşı ismi altında bir çok değişik kaldırım taşları vardır.

 Elips parke taşı, S parke taşı, baklava parke taşı aşık model diye 4  çeşittir. Ama bunların içerisinde en çok tercih edilen en güzeli aşık modelli kilitli parke diye biliriz….

Ankara Boya Alçı Ustaları

Tüm boya, badana, alçı, sıva, ustası  tadilat tamirat İşinde ustalar ile çalışmaktayız.  Verdiğimiz Deneyim İle En Ekonomik Şekilde, Kaliteden Ödün Vermeden Müşterilerimize temiz dürüst ve uygun fiyat Düşüncesiyle Hizmet Vermekten Mutluluk Duyarız. 

Günümüz de genelde en çok kullandığımız  Ev Veya İşyerimizin Duvarların, Tavanın, Balkonların Artık Boyanma Vakti Geldiğini Düşünüyorsanız, Boyanacak Yerin Durumuna Göre Yağlı Boya, Parlak Boya, Yarımat Boya, Mat BoyaVeya Plastik Boya İle 1. Kalitede Boyanmasını İstiyorsanız  Bir Telefonunuz  Yeterlidir…

error: KOPYALAMAK YASAK