Yaşamkent kilitli parke ustası

Bahçe ve çevre yürüme yollarında, otopark zeminlerinde, bina çevre düzenleme, işlerinde kullanılan bir tamamen betondan yapılan dekoratif taş çeşididir. Kilit taşı günümüzde oldukça tercih edilen ve kalınlıkları 8 cm ve 6 cm arasında değişmektedir.Kilit taşının bir çok modelleri mevcuttur ve bunların fiyatları modellerine göre değişir. Ayrıca kilit taşı otoparklara ve kaldırımlara desen uygulanıp yapılabilir ve kilit taşının kırımızı ve grisi mevcuttur.ankara-bahçe-düzenlemesi-yeniler

Zemine uygulanmadan önce zeminin kotu ve terazisi alınır. Bu işlemi uygulamanın yapılacak yerin büyüklüğü belirler.Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ankara ve bütün semtlerinde kilitli parke fiyatlarımız sabittir ve m2 (metrekare) bazında ölçülür . Kilitli parke yapılacak olan alanın kotu düzgün olmalıdır. Eğer uygulama yapılacak yer toprak zemin ilerde sorun çıkarta bilir. Bunun için daha sağlıklı bir yapı için ilk öncelikle silindir ve kompaktör ile zemin sıkıştırılır ve eğer bu aşama ile zemin sağlam olduğunu eminseniz uygulama yapılır.

Daha fazla bilgi ve teklif almak için telefon ile iletişim kurmanız tavsiye ederiz.

YAŞAMKENT PEYZAJ

Ankara yaşamkent peyzaj çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Değerli yaşamkent konut sakinleri sizlerin bugününüzü çocuklarınızın da yarınlarını düşünerek sizler  için sizlere rahatlık ferahlık için bizde sizlerleyiz. Çevrenizi düzenleyip yeşillenrirmek bizden bizim eserimizi rahatlık içerisinde izlemek ve tadını çıkarmak sizden yaşamkent kilit parke döşemesi, yaşamkent otomatik sulama, yaşamkent çatı aktarma,yaşamkent çevre düzenleme ve yaşamkent iç dış boya işleriyle bugünlere kadar yaşamkentliye hizmet sunduk sunmayada devam etmekteyiz. Biz siziz Sizde Bizsiniz , hesaplı ekonomik ve daha nezih çalışmalar için el ele yürüyelim. Sizlerin memnuniyeti açısından yaşamkente özel otomatik sulama fiyatlandırmalarımızda mevcuttur. irtibat için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaşam kent peyzaj


ankara yaşamkentpeyzaj bahçedüzenlemesi çevredüzenlemesi
otamatiksulamaustası çimsulamaustası bahçesulamaustası damlamasulamaustası cimsulamaustası çimekimiustası bitkibakımıustası ilaçlamaustası çimgubresi hayvangubresi bahçegubresi yanmışgubre elenmişgubre cimgubre kilitlitaşustası kilitliparkeustası bordurustası oluktaşıustası andazitustası istinatduvarıustası çelikkalıpustası desenlikalıplar  düzkalıp

error: KOPYALAMAK YASAK