PANEL ÇİT SİSTEMLERİ ANKARA

ANKARA ve diğer çevrelerde bahçe çitleri ve panel çit sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Bahçe çitlerinin yanı sıra bahçe kapısı, garaj kapısı, ister normal kapı isterseniz otomatik kapı uygulamaları yapmaktayız. Ankara içerisinde istediğiniz ölçülerde ve boylarda kapı imalatı yapmaktayız. Ayrıca yerinde keşif  yapılabilir veya iletişim numarası ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

y-direkli-ldirekli-panelçit

Yorum (2)

 • Tülin batıkent| Mart 13, 2015

  Iyi günler, Batıkent teki evimizin bahçesi için yüksekliği 1 metre olan panel cit yaptırmak istiyoruz. Ben ölçüyü aldım toplam 15 metre. Ekte bahçeye ilişkin bir fotoğraf da gönderiyorum. On taraf kırmızı tuğla. Kırmızı tuğlalar yıkılacak ve yerine yerden 15-20 cm yüksekliğinde beton duvar yapılmasını ve üstüne panel çit istiyoruz. Kalıp duvar olabilir mi bilemiyorum. Bahçenin komşu bahçe ile sınırları ve yola bakan kısmında 15-20 cm perdeli duvar veya kalıp duvar olması ve üzerine panel çit uygulamasının fiyatını verebilir misiniz?

  • admin| Mart 13, 2015

   İLK ÖNCELİKLE MERHABALAR efendim duvarınız yıkılıp yerine 70 cm uzunluk ve 30 cm yüksekliklerde olan bahçe bordur diğer adı ise kaldırım bordurleri vardır. sizin oraya beton duvar atma ve diğer işlemler için maliyeti yüksek olur. ama bizim size sunduğumuz işçilik sizin işinizi görebilir. size örnek bir resim gönderiyorum kırmızı olan bordurdur ve yaptırmak istediğiniz takdirde hemen yapabiliriz.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  *

  error: KOPYALAMAK YASAK